«

»

Exhibice bikerů 2011

V sobotu 23. července 2011 od 13.00 hodin proběhla v areálu bývalé školy v Hůrce Exhibice bikerů.

Akce měla dobrou návštěvnost, počasí vyšlo výborně a bikeři předvedli skvělé kousky.
Své umění předvádělo osm bikerů, mezi nimi i místní Chlop alias Pavel Glogar. Hudbu mixovali DJ Berry a DJ Berry jr. Občerstvení pro návštěvníky zajišťoval celý tým bar|COOLNA. Večer pák hrála skupina No Problemmo Nový Jičín.

Nabízíme zpětné ohlédnutí ve formě fotek.
Autoři fotografií: Ladislav Segeťa a Petr Janovský.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>