«

»

video – Požár výškové budovy Ostrava

Pět jednotek hasičů zasahovalo v sobotu 30.7.2011 dopoledne v Ostravě-Porubě v ulici Františka Čechury 12 při požáru bytu v prvním patře sedmipatrového domu. Při požáru byly zraněny dvě osoby, dalších 30 hasiči evakuovali z podlaží nad požárem, a to i s pomocí automobilového žebříku. Oheň částečně poškodil i byt ve druhém patře (3. NP).

Hasiči také evakuovali 30 obyvatel domu, hlavně pomocí automobilového žebříku.

Oheň se částečně rozšířil i do jednoho bytu v patře nad zasaženým bytem, ve vyšších podlažích také poničil plastová okna. Silně zakouřen byl prakticky celý dům. Hasiči použili na jeho odvětrání přetlakové ventilátory.

V době kolem sobotního poledne hasiči pokračovali v dohašování požáru. Na místě jsou vyšetřovatelé z HZS MSK, kteří odhadnou výši předběžné škody a budou zjišťovat přesný důvod, proč začalo hořet.

Více informací a fota na www.pozary.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>