Shromáždění delegátů sborů OSH Nový Jičín – nový termín

Shromáždění delegátů sborů Okresního sdružení hasičů Nový Jičín se koná
v sobotu 19. září 2020 v KD Kujavy od 9.00 do 13.00.

_____________________________________________________________________________________________________
aktualizace k 11.9.2020
Vzhledem ke stále zhoršující se situaci s pandemií COVID-19, rozhodl výkonný výbor OSH Nový Jičín o úpravě Shromáždění delegátů sborů OSH NJ (dále jen SD):
SD se uskuteční v rouškách a jako čistě volební s tím, že se nebudou číst zprávy (tyto jsou uvedeny dole v článku) a proběhnou jen volby, které budou doplněny diskusí k těmto zprávám a vystoupením hostů. SD by mělo trvat cca 2 hodiny, místo plánovaných 4-5 hodin.

Původně se mělo Shromáždění konat v březnu letošního roku, ale kvůli opatření vlády při šíření koronaviru bylo přesunuto na září.

Vzhledem k tomu, že od 1. září je pro celou Českou republiku opět povinné nošení roušek ve veřejných vnitřních prostorách a na vnitřních hromadných akcích nad 100 osob, jednání proběhne v rouškách.

Seznam materiálů:
Program SD (.pdf 122 kB)
Pokyny pro účastníky (.pdf 121 kB)
Jednací řád (.pdf 121 kB)
Volební řád (.pdf 197 kB)
Program činností OSH NJ 2020-2025 (.pdf 117 kB)
Pozvánka delegáta (.pdf 384 kB)

Zpráva Aktivu Zasloužilých hasičů (.pdf 121 kB)
Zpráva Okresní kontrolní a revizní rady (.pdf 91 kB)
Zpráva Okresní odborné rady prevence (.pdf 87 kB)
Zpráva Okresní rady mládeže (.pdf 50 kB)
Zpráva Okresní odborné rady represe (.pdf 98 kB)