Horecká traktoriáda + Horecký tuplák 2021

Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ ZRUŠENO

Sbor dobrovolných hasičů Hůrka vás srdečně zve na desátý ročník Horecké traktoriády.

sobota 9. října 2021ZRUŠENO
– areál koupaliště Hůrka (hřiště, les u potoka)

12.00 hodin – sjezd soutěžních strojů (traktory, domácí postrky a travní sekačky)
12.30 hodin – spanilá jízda obcí Hůrka
13.00 hodin – soutěžní disciplíny

Po traktoriádě bude následovat akce Osadního výboru tradičně netradiční soutěž v pití tupláků Velkopopovického Kozla 11° na čas. Muži pijí litr, ženy půllitr. V případě zimného počasí bude náhradní disciplína.

Přijďte se podívat na atraktivní zábavu. Nebo rovnou příjeďte si se svým strojem soutěžit o praktické ceny, vyhrává skoro každý 😉

Jak to vypadalo v roce 2020? FOTO a VIDEO

Srdečně zvou Hasiči a Osadní výbor z Hůrky!