Hasiči uctili památku kolegy ze Skalice minutou ticha

Zraněním, která utrpěl při hašení požáru v Novém Boru, podlehl 30. listopadu 2022 devětatřicetiletý dobrovolný hasič Ing. Jan Dvořák, na kterého spadl strop při zásahu u požáru roubenky.

Ve středu 7. prosince 2022 naše zásahová jednotka svým nástupem před hasičskou zbrojnicí a zásahovým automobilem minutou ticha uctila památku našeho kolegy ze Skalice u České Lípy. Stejně tak i konaly jednotky sborů dobrovolných hasičů v celé republice.

Při hašení požáru roubenky zemřel dobrovolný hasič Ing. Jan Dvořák (SH ČMS)
Na dobrovolného hasiče spadl strop v hořící roubence. Zraněním podlehl (ČT24)
Tragédie v Novém Boru. Na zasahujícího hasiče spadl strop, zraněním podlehl (denik.cz)
Při hašení požáru roubenky zemřel dobrovolný hasič, zřítil se na něj strop (idnes.cz)