«

»

Výroční členská schůze SDH Hůrka

V pátek 9. prosince 2022 jsme se od 18 hodin sešli v sále kulturního domu v Hůrce na výroční členské schůzi našeho sboru. Po uvítání bratrů a sester hasiček a přítomných hostů se schválil navržený program schůze.

Jak už je zvykem, v prvním bodě jsme minutou ticha uctili památku zesnulých členů sboru. Následnou Zprávu o činnosti sboru přednesl místostarosta Ladislav Segeťa. Poté byla na programu Zpráva o činnosti jednotky sboru, s tou nás seznámil velitel Tomáš Sládeček. Následně si vzal slovo náš hospodář Marek Segeťa se Zprávou o hospodaření sboru v uplynulém roce. Členové revizní komise potvrdili shodu ročního vyúčtování hasičské pokladny s realitou. Dalším bodem bylo seznámení členů sboru s plánem akcí a činností na rok 2023, kterou prezentoval místostarosta Ladislav Segeťa. A také bod, kde byli členové seznámeni se zvýšením odvodů na okresní a republikové SH ČMS, a tím i navýšení ročních členských příspěvků na 200 Kč.

Přítomné členky sportovního družstva žen byly poté oceněny dobrým vínem za výkony v uplynulé hasičské sezóně. V okrskové lize se umístily na výsledné třetí pozici. V diskusi si vzala slovo vedoucí družstva žen Simona Šťastná, dále předseda mysliveckého sdružení Pavel Nasswetter a zástupkyně místní skupiny cvičenek Terezie Kachlová.

Výroční členské schůze, kterou vedl místostarosta Ladislav Segeťa, se letos zúčastnilo asi 50 lidí. Po schůzi se podávalo občerstvení ve formě výborných vařených klobásek a chleba. Tentokrát byla připravena i nově pořízená audiovizuální technika.

Na velké QLED televizi se prezentovaly fotky z nedávných akcí a audioset poté ozvučil večer taneční muzikou dle přání těch, co zůstávali do pozdních hodin.

Děkujeme členům a hostům za účast na schůzi a celkově za spolupráci při činnostech sboru v roce 2022.

text Ladislav Segeťa, foto Jiří Segeťa

Zpráva o činnosti sboru v roce 2022 (.pdf 180 kB)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>