«

»

Cyklistický závod Czech Tour 2023

Letos se závod pojede v termínu od 27. do 30. července 2023. Druhá, páteční, etapa z Olomouce na Pustevny opět povede přes Jeseník nad Odrou
(… – Odry – Mankovice – Jeseník nad Odrou – Polouvsí – Starojická Lhota – Starý Jičín – Loučka – Nový Jičín, …).
Propozice závodu, novinky i online přenos na  czechtour.com

Přes Jeseník nad Odrou budou závodníci projíždět kolem 13. hodiny – pozn. red.

Ke druhé etapě…

První skutečný test vrchařské připravenosti. Kopce v Beskydech jsou náročnou prověrkou každého v balíku. Dvakrát se bude stoupat na Pustevny, přičemž druhý průjezd bude cílový. Množstvím výškových metrů určitě nejde o nejnáročnější etapu, nicméně pokud někdo přijede s cílem vyhrát Czech Tour, musí být vpředu a pohlídat si, aby nikdo nečekaně neodjel. Při závěrečném stoupání bude možné snadno získat obrovské manko.

Vítěz 2. etapy – Johannes Staune-Mittet (TJV)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>