Podzimní tvoření mladých hasičů z Hůrky

Pravidelné setkání mladých horeckých hasičů bylo tentokrát na podzimní téma. Blížící se Lampionový průvod obcí, který je plánován na tuto sobotu, byl inspirací i pro tuto páteční schůzku, která se konala v pátek 20. října 2023 v klubovně hasičské zbrojnice.

Vedoucí Simča, Kája a Jana nachystaly pro děti papír, tužky, třpytky, samolepky, lepidlo, nůžky, barvy a hlavně inspiraci. Tím byl při tomto tvořivém setkání vlastní originální lampion do průvodu. Děti (i vedoucí) se do práce s chutí pustili hned po sedmnácté hodině.

Kromě tvorby vlastního papírového lampionu s čajovou svíčkou se všechny děti postupně vystřídaly u obtisknutí své dlaně na bílé plátno. Tím vytvořily velké barevné srce, které patří jedné osobě, která mládež v našem sboru už dlouhodobě podporuje.

Lampiony se v ten den nestihlo dodělat do finální podoby, a tak je při dalším pátečním setkání v plánu dílo dokončit.