«

»

Oslavy sv. Floriána na Starém Jičíně a Vlčnově

Slavnostní mše a průvod na oslavu sv. Floriána – patrona hasičů – proběhne tuto neděli 5. května 2024 v kostele sv. Václava na Starém Jičíně od 8.00 hodin.
(sraz vlajkonošů v 7.45).

Po mši se hasiči v průvodu přesunou do hasičárny ve Vlčnově, kde bude pro ně vedením okrsku připraveno občerstvení s pozezením v horním sále klubovny. Letos to bude již 35. ročník tohoto obnoveného svátku.


Info pro členy SDH Hůrka: Odjezd od hasičárny je v 7.15, zastavíme se a položíme květiny u dvou míst tragických událostí a u hlavního kříže na starojickém hřbitově.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>