«

»

foto – Exhibice bikerů

V sobotu 14.7.2012 od 15.00 hodin proběhla v areálu bývalé školy v Hůrce Exhibice bikerů.

Počasí akci nepřálo, přesto byla účast návštěvníků slušná. Program byl nabitý.

Jako minulý rok se předvedlo několik bikerů. Na mokrých rampách se speciálními koly předváděli různé skoky a figury a nebáli se na nich házet salta. Místní biker Pavel Glogar (Chlop) se na exhibici bohužel kvůli ruce v sádře (vyhozený loket) na rampu nepostavil.

V sále školy předvedli své umění Hollywood Stars Crew z Přerova (breakdance) a Adabá Capoeira z Nového Jičína (kombinace tance, akrobacie a boje).

Hudbu mixovali DJ Noxed & Berry.DJ.Junior. Večer hrála skupina No Problemmo Nový Jičín. Akci moderoval Wáclav (Honza Václavík). Občerstvení pro návštěvníky zajišťoval celý tým bar|COOLNA.

Fotoalbum ke stažení (.zip, 167 MB)
Videa z vystoupení tanenčích skupin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>