«

»

video – Exhibice bikerů

V rámci akce Exhibice bikerů 2012 v Hůrce (sobota 14.7.) předvedli v sále bývalé školy své umění Hollywood Stars Crew z Přerova (breakdance) a Adabá Capoeira z Nového Jičína (kombinace tance, akrobacie a boje). Pro ty, co se nevešli do sálu nabízíme videa.

Hollywood Stars Crew Přerov (BART)

Adabá Capoeira Nový Jičín, vedení Zdeněk Rigo (Indio)

Hollywood Stars Crew Přerov (ROGER, …, HONZA)

Hollywood Stars Crew Přerov (THOMI)

Hollywood Stars Crew Přerov (KAI-B, HONZA)

Fotoalbum z exhibice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>