«

»

info – Výsledky II. kola prezidentských voleb 2013

Ve druhém kole prezidentských voleb se volilo ze dvou kandidátů, kteří zvítězili v prvním kole. Volbu vyhrál Miloš Zeman se 54,80 % (2 717 405 hlasů), jako druhý skončil Karel Schwarzenberg se 45,19 % (2 241 171 hlasů).

Volební výsledky za Hůrku, za Jeseník n.O. s Hraběticemi, za Polouvsí a za Blahutovice.
Celorepublikové výsledky voleb.

Konečné výsledky voleb na webu Českého rozhlasu.
Více informací na webu ČT24.
Rozhovor s nově zvoleným prezidentem České republiky Milošem Zemanem na webu ČT.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>