«

»

pozvánka – Prezidentské volby 2013 – II. kolo

Druhé kolo přímé volby prezidenta České republiky proběhne v pátek a sobotu 25. a 26. ledna 2013 v sále bývalé školy v Hůrce. Časy se shodují s prvním kolem voleb, tj. v pátek od 14.00 do 22.00 hodin a sobotu od 8.00 do 14.00 hodin.
Oproti prvnímu kolu se hlasovací lístky nedistribuují přímo občanům, ale budou k dispozici přímo ve volební místnosti.

Do druhého kola postoupili Miloš Zeman a Karel Schwarzenberg.

Tzv. Prezidentské finále (debatu obou finalistů prezidentské volby) odvysílá živě Česká televize ve čtvrtek 24. ledna ve 20.00. Zde odkaz na záznam televizní debaty.

Pozvánka na I. kolo prezidentských voleb.
Detailní výsledky voleb za Jeseník nad Odrou a přidružené obce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>