«

»

foto – O Nejlepší horeckou pálenku a Vepřové hody

V sobotu 19. ledna 2013 proběhla v sále bývalé školy v Hůrce soutěž O Nejlepší horeckou pálenku a Vepřové hody.

V trochu jiném složení než minulý rok zasedla sedmičlenná hodnoticí komise, která od 10 hodin hodnotila jednotlivé přihlášené soutěžní vzorky. Letos se jich sešlo pouze devatenáct. Ihned po skončení degustace byly sečteny body od každého z porotců. V pravé poledne došlo k vyhlášení a obdarováni vítězů. Na prvním místě se umístila pálenka od Jany Glogarové, druhá byla od Dana Glogara a třetí od Pavla Šuffnera. Všechno to byly slivovice. Rádi bychom poděkovali obci Jeseník nad Odrou, panu Petru Dorazilovi a paní Janě Glogarové za hodnotné ceny obdarovaným soutěžícím.

Myslivecké sdružení přichystalo pro návštěvníky vepřové hody, kde mohli všichni ochutnat i zakoupit výrobky z domácí zabijačky ze dvou prasat. Zájem byl velký. Ještě před plánovanou hodinou prodeje se vytvořila řada nedočkavých občanů. Pořadatelé byli řádně připravení a bohatá nabídka vepřových výrobků uspokojila všechny mlsné jazýčky.

Pozvánka na soutěž a na hody.

Autoři fotografií: Jirka Segeťa a Dan Glogar


Fotoalbum ke stažení (.zip, 35 MB)

1 komentář

skrýt

  1. Zdeňka Davidová napsal/a:

    Chtěla bych poděkovat především členům mysliveckého sdružení Hůrka ,panu Martinu Fuskovi a našim fotoreportérům za bezvadně zorganizovanou akci zabíjačky. Zájem o chutné výrobky a maso byl velký, ceny příznivé obsluha vzorná.Kdo chtěl, mohl si ochutnat prodávané výrobky zdarma a zahřát se horkou polévkou za symbolický poplatek.Atmosféra panovala výborná.Díky všem.

    Internet Explorer 8.0 Windows 7

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>