«

»

foto – Stavění májky a Pálení čarodějnic

V sobotu 27. dubna 2013 v areálu bývalé školy v Hůrce jsme upálili čarodějnici.

Ale nejdřív jsme dopoledne skáceli smrk a u školky odkornili. Potom jsme jej opentlili a nainstalovali věnec z chvojí. O půl čtvrté jsme máj postavili. Taky jsme postavili takovou malou hranici, přivázali k ní čarodějnici a nechali hodinu žít.

Na čepu jsme měli pivo a limo, (hodné) děti měly Kofolu zdarma. Návštěvníci si mohli zakoupit špekáčky a opéct na táboráku. Akci předcházelo soustředění a hlavně výroba čarodějnice.

Děkujeme Obecnímu úřadu v Jeseníku nad Odrou za poskytnutí příspěvku, a všem, kteří se podíleli na realizaci akce.

Hasiči a Osadní výbor z Hůrky

Fotoalbum ke stažení (.zip, 76 MB)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>