«

»

pozvánka – Výsadba dřevin v horecké pískovně

Český svaz ochránců přírody Jeseník nad Odrou Vás srdečně zve na

Výsadbu dřevin do pískovny v Hůrce
ve středu 8. května 2013
od 9.00 hodin
.


Máte rádi přírodu, a rádi byste pro ni něco udělali? Přijďte nám pomoct vysadit stromy a keře do pískovny v Hůrce. Přijďte všichni. A proto, že je sváteční den, vezměte sebou i děti, rodiče a prarodiče. Dostanete od nás dáreček do vaší zahrádky.
Občerstvení zajištěno (párek, chleba, čaj, tatranka).

Těšíme se na setkání s Vámi při dobré věci pro krajinu.

Tým ČSOP Jeseník nad Odrou

Tento projekt finančně podpořila Nadace Partnerství, Nestlé, MŽP a SFŽP ČR.

1 komentář

skrýt

  1. Segi napsal/a:

    No hned bych šel, ale budu ten den spíš kácet, než sázet 😛

    Opera 12.15 Windows 7

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>