«

»

Myslivecké odpoledne 2016

pozvanka_myslivecke_odpoledne_ms_hurka_6-2016_plakatMyslivecké sdružení Hůrka si Vás dovoluje srdečně pozvat na tradiční Myslivecké odpoledne, které se uskuteční v areálu bývalé školy v Hůrce 18. června 2016 od 14 hodin.


K občerstvení budou zvěřinové speciality z jelení, kančí a srnčí zvěře.
Součástí odpoledne bude výstava fotografií „Zvěř v hůrecké honitbě“ a ukázka psí agility.
Pro děti a mládež bude přichystána střelba ze vzduchovky, střelba z luku na divočáka a jízda na koníkovi.
K poslechu a dobré náladě bude hrát v podvečer živá hudba.

Na Vaši účast se těší myslivci z Hůrky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>