«

»

Daruj krev s dobrovolnými hasiči

Vážení členové a funkcionáři okresu Nový Jičín. Květen, stejně jako v minulých letech, tak i letos bude měsícem symbolizujícím pomoc bližnímu svému. Opět cítíme potřebu ukázat veřejnosti, že jako hasiči nikdy nemyslíme jen na sebe a jsme připraveni pomáhat.

Také v letošním roce proběhne akce „Daruj krev s dobrovolnými hasiči“, vyhlášená v roce 2009 Výkonným výborem OSH Nový Jičín, podpořená Shromážděním představitelů OSH Moravskoslezského kraje a IV. sjezdem SH ČMS. Po dohodě s transfuzní stanici v Novém Jičíně se akce bude konat 2., 3. a 5. května 2022, vždy v době od 5.45 do 10.00 hodin v transfuzní stanici Nemocnice Agel v Novém Jičíně a společně jsme ji nazvali „Daruj krev s dobrovolnými hasiči, aneb týden se svatým Floriánem – patronem hasičů“.

Prosím:
– dárce a prvodárce krve, proveďte registraci, např. v Novém Jičíně ZDE.
– pravidelné dárce žádám, zkuste si naplánovat svůj odběr na měsíc květen 2022 ve svých odběrních místech,
– všichni, kteří v měsíci květnu 2022 darují krev nebo plazmu, ať při registraci na TS oznámí, že se zúčastňují akce „Daruj krev s dobrovolnými hasiči“.

SDH žádám o zpětné nahlášení všech dárců krve, kteří uskutečnili květnový odběr této vzácné tekutiny ihned po darování, nejpozději však do 20. června 2022 na OSH Nový Jičín.
Tato akce má jistě významný humanitární cíl. Je možné již dnes oznámit, že i v letošním roce bude v rámci okresu Nový Jičín odměněn SDH, který vyšle nejvíc prvodárců a SDH, který vyšle celkově nejvíc dárců krve.

Doporučuji účast na akci ve stejnokroji SH ČMS.

Moc děkuji za spolupráci a přeji příjemný den.

Stanislav Kotrc, starosta
SH ČMS – Okresní sdružení hasičů Nový Jičín

www.oshnj.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>