«

»

Ukliďme obec Hůrka – při akci Ukliďme Česko – NÁHRADNÍ TERMÍN

Hasiči z Hůrky se letos zapojují do celorepublikové akce Ukliďme Česko, kdy se sejdou dobrovolníci a společně se zúčastní úklidové brigády. Na konci akce bude opékání špekáčků u táboráku. Pytle, rukavice a buřty zajištěny.

Z důvodu nepřízně počasí opět přeloženo na neurčito
datum – pátek 7. dubna 2023
datum – sobota 15. dubna 2023
datum – sobota 22. dubna 2023
čas – v 15 hodin
sraz – před hasičárnou v Hůrce
táborák – u bývalé školy

Na akci se není nutné přihlašovat, stačí přijít 🙂
Odkaz na událost na Uklidmecesko.cz

Zveme všechny spoluobčany k oslavě Dne Země, kdy můžeme svým dílem a prací také přispět k hezkému prostředí kolem nás.

Podrobnější informace u Simči Šťastné 722 626 630

Modrá skleněnka (anglicky The Blue Marble) je fotografie planety Země, kterou 7. prosince 1972 pořídila posádka Apolla 17 ze vzdálenosti zhruba 45 000 kilometrů při cestě směrem k Měsíci. Tato fotografie tvoří podklad neoficiální vlajky Dne Země.

1 komentář

skrýt

  1. segi napsal/a:

    Nakonec se ten poslední termín trefil na Den Země 🙂

    Google Chrome 112.0.0.0 Windows 10 x64 Edition

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>