«

»

Možnost optického připojení internetu v Hůrce

Vážení spoluobčané,

obec Hůrka má možnost si zajistit zavedení optické přípojky do vašeho domu, a to zcela zdarma. CETIN a.s., prostřednictvím společnosti O2 Czech Republic a.s., potřebují zjistit zájem obyvatel o připojení přípojky, a později, v případě zájmu, i o internet ve speciální ceně jen pro naši obec.

Optický internet Vám přináší mnohonásobně rychlejší internetovou rychlost připojení a možnost příjmu digitální televize, dále zvládne více připojení najednou, stabilitu připojení při zhoršeném počasí a jiné využití optické linky. Každá domácnost obdrží do schránky informace s průvodním dopisem. Od soboty 2. září 2023 budou pracovníci společnosti O2 Czech Republic a.s. obcházet nemovitosti a nabízet Vám optické připojení do vašeho domu se souhlasem s umístěním nadzemní přípojky a předobjednávky služeb.

za Osadní výbor Hůrka Daniel Glogar

cetin.cz
zrychlujemecesko.cz

Dopis občanům – OÚ Jeseník n.O. (.pdf 171 kB)
Seznam připojitelných domů v obci Hůrka dle čp. (.pdf 138 kB)

Leták ke stažení (.pdf 60 kB)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>