«

»

foto – Myslivecké odpoledne 2013

V sobotu 22. června 2013 od 14.00 hodin myslivci z Hůrky uspořádali již třetí Myslivecké odpoledne v Hůrce v areálu bývalé školy.
K jídlu byly připraveny speciality se zvěřiny: srnčí guláš, jelen na smetaně, divočák se zelím a divočák se šípkovou omáčkou. Na pití se podávalo pivo, Kofola, Birell, alko a nealko nápoje.

Součástí odpoledne byla střelba ze vzduchovky na papírové terče a poznávání zvířat a rostlin o ceny. Nechyběla ukázka agility AgiDivoši o.s. a vystoupení mysliveckého trubače. Pro návštěvníky byly také připraveny prezentační panely obce Hůrka, myslivců, hasičů a cvičenek.

K soumraku se losovala tombola o hodnotné i méně hodnotné ceny. K poslechu a dobré náladě mixoval hudbu DJ Býček.

Děkujeme všem návštěvníkům, sponzorům a pořádajícím a těšíme se na setkání u další příležitosti.

Myslivci z Hůrky

Pozvánka na Myslivecké odpoledne.

Fotoalbum ke stažení (.zip, 103 MB)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>