«

»

foto – X. Sportovní zábava 2015

Letos jubilejní X. Sportovní zábava na sebe s úspěchem nedala dlouho čekat. Cvičenky se, jako obvykle, do toho opřely a nezklamaly. Sníh a Hůrka není nic jiného než svérázné zinscenování klasické pohádky v naší obci 🙂 Úspěch to byl plny. Diváci chválili cvičenky, cvičenky chválily rejžu, rejža chválil diváky.

V sobotu 14. února 2015 je v sále bývalé školy v Hůrce plno. Skupina Duet ve složení Milan Býček a Stanislav Bartoň doprovází zábavu od samého počátku. Tombola v čele s daňkem je nachystána. Láďa Segeťa za hasiče a Dáša Boková jako velitelka cvičenek zahajují akci. Během zábavy si diváci kupují guláš z divočáka. Rozbalují zašulané lístky do tomboly.
Indiánský sen z minulého ročníku vystřídal sen 7 malých trpaslíků.

Děkujeme všem sponzorům a zúčastněným hostům za přízeň.

Za Cvičenky a Hasiče z Hůrky Jirka Segeťa

Sponzoři

Cvičenky, Obecní úřad, Hasiči, Myslivci, Petr Dorazil, Dušan Kachel, Ivo Kachel, Vladimír Novotný, Dušan Dorazil, Jaromír Hasal, Jiří Hanousek, Pavel Dorazil, Jiřina Boková, manželé Segeťovi, manželé Nasswetterovi, manželé Novosadovi, Daniel a Jana Glogarovi, Roman Škuca (hospoda), restaurace U Školy, Alena Boková, ja-ha.cz, manželé Šuffnerovi, manželé Zajícovi, Jiří Kachel, Jiří Brychta, Ladislav Segeťa ml., Marie Pantůčková, Petr a Denisa Cabanovi, Igor Caban

2 komentáře

skrýt

 1. Terka napsal/a:

  Perfektní fotky, díky moc Láďo a Jirko:) Zábava byla letos perfetkní:))) Je vidět, že se pořád ještě umíme bavit a moc děkujeme všem, kteří nás podporují a příjdou se s námi pobavit. Už se moc těším na příští rok. Všem díky a hezké nastávající jaro.

  Firefox 35.0 Windows XP
  1. segi napsal/a:

   Jop, Teri, dík, rádi sme pomohli.
   Tak letošní ročník je tvrdý konkurent Mrazíka. Nemůžete si furt zvedat laťku… 😛
   No prostě supr 😀
   Jirka

   Firefox 33.0 Windows 7

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>