«

»

foto – Okrsková valná hromada SDH v Jeseníku nad Odrou

V sobotu 28. února 2015 se konala Okrsková valná hromada devíti sborů okrsku Starý Jičín. Tato členská schůze začala v 18 hodin v kulturním domě v Jeseníku nad Odrou.

Po večeři hrála novojičínská hudební skupina Apači. Před dvanáctou hodinou se vylosovala hlavní tombola a poté se rozdala tombola bezlosovací. V noci pak připravený autobus rozvezl účastníky hasičské schůze domů.

Děkujeme všem sborům okrsku (Starý Jičín – Vlčnov, Bernartice nad Odrou, Jičina, Starojická Lhota, Palačov, Dub, Janovice a Petřkovice) za účast na této schůzi a dále i čestným hostům složených ze starostů a místostarosty místních obcí. Zvláštní poděkování patří vedení okrsku za skvěle proběhlou schůzi a obci Jeseník nad Odrou za zapůjčení a přípravu sálu. Akce se velmi vydařila a těšíme se na příští rok na další schůzi našeho okrsku.

Za hasiče z Hůrky Ladislav Segeťa – místostarosta

1 komentář

skrýt

  1. segi napsal/a:

    To vypadá dobře ten dort… Nebyl chycený? Je nějaký zelený 🙂

    Firefox 33.0 Windows 7

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>