info, foto – Seminář – Základy podnikání v praxi

Ve středu 10. června 2015 proběhla pro členy sboru hasičů z Hůrky přednáška v rámci projektu rozvoje dalšího vzdělávání v Moravskoslezském kraji – Základy podnikání v praxi.

Přednášku připravila vyšší odborná škola AHOL – VOŠ o.p.s. z Ostravy.

Témata přednášky: Přístupy k podnikání, jaké otázky je třeba si zodpovědět před zahájením podnikání, jak zahájit podnikání – ohlášení živnosti, povinnosti podnikatele, cesty k zákazníkovi, rizika a příležitosti v podnikání OSVČ.

Ke konci semináře účastníci vyplnili krátký dotazník, který bodově napoveděl, jestli má daná osoba k podnikání sklony. Dostali také osvědčení o absolvování semináře prezenční formou vzdělávání. Po přednášce, byla formou diskuse probírána některá žhavá témata.

Případné nezodpovězených dotazů je možno se obrátit na web projektu vesnicky8.webnode.cz.