«

»

Masopust a pochovávání basy v Hůrce

Restaurace u školy v Hůrce uspořádala v sobotu 10. února 2018 Masopust s pochováváním basy.

Od deváte hodiny jste se v Hůrce mohli potkat s masopustní jízdou. Kromě rozličných masek nesměl chybět medvěd. Letos velkého bručouna zastoupilo malé medvídě. Tancovalo se, zpívalo, na harmoniku hrálo a ozembouchem o zem bouchalo.

V osm hodin večer byl přichystán sál bývalé školy k Pochovávání basy. Zněla velká slova o koci fašanku a umřelé base. Za úctyhodného výkonu plaček byla basa odnesena ze sálu na věčnost (tedy minimálně do příštího roku). Na zábavě bylo veselo a aj se něco popilo. Ani hezká tombola nechyběla. K tomu všemu výborně hrálo a zpívalo Duo Leona a Vašek.

Kolektiv Restaurace u školy v Hůrce a Muzea u Polzerů na Starém Jičíně děkují přispěvatelům do tomboly a všem návštěvníkům letošního Masopustu 🙂

Fotogalerie na Facebooku
Masopust v Novém Jičíně (Polzerovi)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>