«

»

Silvestrovský výlet na kopec v Hůrce

Již potřetí se v Hůrce konal minivýlet na hangár na kopci v Hůrce.
Tohoto silvestrovského počinu se zůčastnilo přes 40 horčanů a 4 psi. Sraz byl ve dvě odpoledne u školky. Poté se skupina vydala směrem na Lhotu a zabočila na Horecký kopec.

Nahoře nás přivítal krásný výhled s dalekou dohledností. Na svěžím zimním vzduchu o jarní teplotě jsme se zahřáli vlastními aperitivy. Kopec se s námi rozloučil zapadajícím sluncem s pohledem na cementárku v Hranicích a Oderské vrchy. Kdo chtěl, mohl se od páté hodiny zůčastnit silvestrovského setkání v sále bývalé školy. Děkujeme všem za účast a těšíme se na setkání i v příštím roce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>