Hasičská dožínková akce 2019

V pátek 8. listopadu 2019 proběhla v garáži horecké hasičárny „dožínková“ akce, která už tradičně ukončuje hasičskou sezonu ke konci roku.

Na grilu byly vepřové a kuřecí steaky, v udírně se hřály klobásky a na čepu bylo Velkopopovické pivo – vše ze „zbytků“ letošních akcí pořádaných sborem. K poslechu i ke krátkému tanci hrál mobilní DJ JBL zapůjčený od našeho starosty. Písničky pak hrál tomu, kdo se dříve připojil mobilem. V ten večer se nás sešlo na třicet. Mimo hasičů se zúčastnili i další spolupracující kamarádi.

text a foto Láďa Segeťa