«

»

Oslavy sv. Floriána na Starém Jičíně a Vlčnově

Letošních oslav sv. Floriána na Starém Jičíně konané 2. května 2021 jsme se zúčastnili pouze v omezeném počtu tří lidí. Jako obvykle jsme položili květiny na památku našich tragicky zemřelých členů v Hůrce a za všechny ke hlavnímu kříži na Starojickém hřbitově.

Po mši a krátkém setkání s hasiči z okolních sborů jsme se vydali zpět do Hůrky. Letos se posezení ve Vlčnovské hasičárně konat nemohlo, proto doufáme, že snad příští rok zase společně posedíme s kolegy u tradičně dobrého guláše a dobrého pití.

text Ladislav Segeťa, foto Jiří Segeťa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>