«

»

Vepřové hody MS Hůrka

Myslivecké sdružení Hůrka z.s. uspořádalo na neděli 13. března 2022 tradiční myslivecké hody, kdy bylo nabízeno vepřové maso a zabíjačkové výrobky. Prodej byl zařízen v sále KD v Hůrce. Už před devátou hodina se začala tvořit fronta zájemců, která sahala až „za roh“.

Místní myslivci nabízeli z čerstvého masa vepřovou kýtu, plec, kotletu, krkovici a bok. Dále pak žebra a sviží sádlo. Ze zabíjačkových výrobků to byla sekaná s panenkou, tlačenka, vařený ovar, ovarová polévka a jitrnice „jaké svět neviděl“. Na tento „sortiment“ padly dvě a kousek prasátka.

Od devíti hodin byla také otevřena hospůdka u školy, kde si mnozí dali dobré pivko a vychutnali si jej v prosluněném dni.

Odkazy na více fotografií jsou vždy u článku vpravo nahoře (Zonerama nebo Fotky Google).
text a foto Ladislav Segeťa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>