«

»

Porubský den bezpečí


Městský obvod Ostrava-Poruba, sobota 7. května 2022:

Zpočátku se počasí tvářilo, že nám to dneska úplně neulehčí, ale pak přece jen dostalo rozum a na louce u Francouzské ulice měli malí i velcí na Porubském dnu bezpečí příležitost vidět dosud neviděné a zažít nepoznané.


foto, video: Veronika Segeťová

Článek a foto od Policie ČR
Článek a foto od Armády ČR
Článek, foto a video na denik.cz
Článek a video na polar.cz
Fotky na FB z Městského obvodu Ostrava-Poruba
Video ze vzduchu na youtube.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>