Galavečer ankety Dobrovolní hasiči roku

Dobrovolní hasiči převzali ocenění, které získali v rámci 12. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku. Vedle ocenění finalisté na prvních třech místech obdrželi finanční i věcné ceny za více jak 2,4 milionů korun na podporu jejich činnosti. Na večeru v breněnské Zoner BobyHall vystoupili
🎤 Ilona Csáková, 🎤 Pokáč, 🕺🏻 Miro Bruno Žilka, …
Živý přenos slavnostního galavečera bylo možno sledovat v živém Youtube vysílání 16. listopadu 2022 od 18.00 hodin.

Sestříhaný záznam lze sledovat na ČT2 v sobotu 3. prosince 2022 v 16.20, a také v iVysílání.

Fotky v albu SH ČMS

Podvečer věnovaný vyhlášení 12. ročníku ankety o nejlepší jednotky a sbory dobrovolných hasičů a kolektivy mladých hasičů z pěti oblastí České republiky (JIH/ZÁPAD ČECH, STŘED/SEVER ČECH, VÝCHOD ČECH, SEVER MORAVY, JIH MORAVY). Vedle nominačních klipů trojice nejúspěšnějších v obou kategoriích a představení vítězů čeká na diváky v sále i u obrazovek hudební vystoupení Ilony Csákové, Pokáče a tanečníka Miroslava Bruise Žilky. Pořadem provází herec a moderátor Petr Rychlý, který je zároveň jedním z patronů ankety. Režie se ujal Petr Soukup.

Zdroj text: ivysilani.cz (ČT), www.adhr.cz (Dobrovolní hasiči roku); Zdroj foto: shcms.rajce.idnes.cz (SH ČMS)