«

»

Hasičská dožínková akce 2022

Den před svátkem sv. Václava, 27. října 2022, jsme se sešli na hasičské „dožínkové“ akci, která probíhá vždy na podzim hasičského roku abychom „zhodnotili“ situaci kolem proběhlých i chystaných akcí.

Jsme rádi, že se tohoto setkání účastní naše partnerky, manželky a hlavně také děti, kterých bylo letos požehnaně. Kromě předuzené pečené kýty, jsme měli možnost si také pochutnat na slaných i sladkých specialitách na donesených talířcích. Po tom, co si děti nechaly od tet namalovat na tvář různá zvířátka a strašidla, se samy jaly malovat na podlahu veselé obrázky. Dokonce se přichystalo i fireshow, které děti jako profíci pohotově uhasily 😉

Sedělo se, jedlo, pilo i tančilo do noci. Tímto děkujeme všem našim členům za aktivitu a pomoc v celé činnosti našeho hasičského sboru. Našim nejbližším děkujeme za pomoc, podporu i pochopení 🙂

Láďa Segeťa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>