Kalendář soutěží OSH Nový Jičín – 2020

◄ Kalendář soutěží OSH 2019

Datum Čas Místo Název soutěže Kategorie Disciplína Pravidla
29.2. 8.30 Havířov (OP) Hala Havířov MH Šm,Uzl. Pl
7.3. 8.00 Tichá Zimní soutěž MH MH Uzl.,spoje Vl
14.3. 8.00 Lubina II. Minihalovka – uzav. sout. okrsku MH Šd,ŠCT Vl
14.3. 9.00 Fulnek Fulnecký uzel MH,D Uzl. Vl
21.3. 10.00 Lubina I. Drnholecký železný hasič TFA Vl
28.3. 9.00 Veřovice Zimní uzlovací soutěž MH,D Uzl.,základna Vl
18.4. 8.00 Lubina II. Okrskové kolo Kopřivnice Púd,J10 SHS
25.4. 8.30 Lubina II. Pohárová soutěž MH,J Púm,Šd,J60 FC
2.5. 8.00 Pohár ORM MH Púm,PÚC Pl
2.5. 13.00 Bílovec Pohár starosty města Púd
2.5. 21.00 Hukovice Pohár obce Bartošovice, 7.r. Púd
Okrskové kolo Fulnek Púd,J10 SHS
Okrskové kolo Hodslavice Púd,J10 SHS
Okrskové kolo Studénka Púd,J10 SHS
Okrskové kolo Tísek Púd,J10 SHS
Okrskové kolo Bílovec Púd,J10 SHS
Okrskové kolo Příbor Púd,J10 SHS
8.5. 9.00 Veřovice Okrskové kolo Frenštát Púd,J10 SHS
8.5. 14.00 Závišice Okrskové kolo Sedlnice Púd,J10 SHS
8.5. 21.00 Bravinné Noční pohárová soutěž, 12.r. Púd
9.5. 8.00 (OV) Okresní kolo dorostu D Púd,Š,J10 SHS
9.5. 10.00 Tošovice Okrskové kolo Odry Púd,J10 SHS
9.5. 21.30 Tošovice Noční pohárová soutěž MŽ,V Púd
10.5. 8.30 Fulnek Pohár města Fulnek MH Púm,Šd,J60 FC
16.5. 8.00 (NJ) Okresní kolo Plamen MH Plamen Pl
16.5. 8.00 Jakubčovice n.O. Okrskové kolo Heřmánky Púd,J10 SHS
16.5. 10.00 Okrskové kolo Starý Jičín Púd,J10 SHS
17.5. 13.00 Hůrka Pohár starosty SDH MH Púm,J60 Pl
22.5. 21.30 Odry Noční soutěž, 29.r. Púd PS
23.5. 8.00 Nový Jičín Okresní kolo v PS PS SHS
23.5. 21.30 Tísek Noční soutěž Púd
24.5. 8.30 Tísek Pohárová soutěž MH,D Púm,Šm,J60 FC
24.5. 9.00 Petřkovice Pohár starosty SDH MH PÚm Pl
24.5. 14.00 Petřkovice Pohár starosty SDH Púd Vl
30.5. 8.00 Výškovice Memoriál Jiřího Jedličky MH Púm,Šd Pl
30.5. 9.00 Petřvaldík Pohárová soutěž MH Púm MSL,Pl
30.5. 13.30 Bernartice n.O. Pohár starosty SDH MH Púm Pl
30.5. 15.00 Závišice Pohár starosty SDH, 11.r. Púd NJL
31.5. 10.00 Výškovice Pohár starosty SDH MŽ,V Púd NJL
5.-7.6. 8.00 Opava (OV) Krajské kolo Plamen + D MH,D Pl,D Pl,D
5.6. 21.30 Petřvald Mem. Jana Blahuta, 16.r. MŽ,V Púd
7.6. 8.30 Jistebník Pohárová soutěž MH Púm MSL MH
7.6. 13.00 Jakubčovice n.O. O Cenu obce, 26.r. MŽ,V Púd NJL
7.6. 13.00 Jičina Pohár starosty SDH MH Púd Pl
12.6. 21.30 Janovice Pohár. soutěž – noční Púd Vl
13.6. 8.30 Frenštát p.R. Pohárová soutěž MH Pům,Šm,J60 FC
13.6. 13.30 Janovice Pohár starosty SDH MH Púm Pl
13.6. 14.30 Mniší Kovok Cup MŽ,V Púd NJL
20.-21.6. 8.00 Přerov (PR) Krajské kolo v PS PS SHS
20.6. 8.30 Stará Ves Pohárová soutěž MH Púm Pl
20.6. 9.00 Olbramice Pohárová soutěž MH Púm,Šd Pl
20.6. 13.00 Ženklava Pohár starosty obce MH Púm Pl
20.6. 13.00 Palačov Pohár starostky SDH MH Púm Pl
20.6. 15.00 Ženklava Pohár starosty obce Púd
21.6. 13.30 Bernartice n.O. Bernatský pohár Púd Vl
27.6. 8.30 Slatina Pohárová soutěž MH Púm,Šd,J60 FC
27.6. 9.30 Odry Štít města Oder, 58.r. Púd PS
27.6. 13.00 Starý Jičín – Vlčnov Pohár starosty SDH MH Púm Pl
27.6. 14.00 Slatina Pohár starosty obce MŽ,V Púd
27.6. 14.00 Odry Pohár starosty SDH, 22.r. MH Púm Pl
27.6. 17.00 Starý Jičín – Vlčnov Pohár starosty SDH Púd Vl
4.7. 13.00 Metylovice (FM) Pohárová soutěž, 54.r. MŽ,V Púd MSL
5.7. 13.30 Lukavec Terénní vlna Púd SMú
11.7. 14.00 Jílovec Pohárová soutěž MŽ,V Púd
11.7. 21.00 Jeseník n.O. Noční soutěž (SDH Hůrka) Púd Vl
18.7. 10.00 Trojanovice Pohár obce Trojanovice Púd NJL
18.7. 14.00 Stachovice Stachovická trojka Púd Vl
18.7. 13.00 Palačov Pohár starostky SDH Púd Vl
25.7. 14.00 Véska Pohár starostky obce, 26.r. Púd
25.7. 14.00 Závišice Pohár obce Závišice, 23.r. MH Púm Pl
25.7. 18.00 Závišice Pohár obce Závišice, 23.r. Púd NJL
25.7. 18.00 Velké Albrechtice Pohárová soutěž Púd
1.8. 14.00 Tísek Putovní pohár starosty SDH MŽ,V Púd NJL
8.8. 13.00 Petřvaldík Pohárová soutěž Púd MSL
8.8. 13.00 Jičina Pohár starosty SDH Púd Vl
8.8. 15.00 Studénka Pohár star. SDH Nádraží, 41.r. MŽ,V,PS8 Púd
14.8. 20.00 Odry Noční soutěž, 29.r. Púd PS
21.-23.8. Ostrava (OV) Mistrovství ČR v PS PS SHS
22.8. 10.00 Bobrovníky (OP) Železný hasič, 4.r. MŽ,V,D TFA TFA,D
29.8. 13.30 Hukovice Pohár starosty SDH, 11.r. MŽ,V Púd NJL
29.8. 15.00 Jerlochovice Zlatá přilba, Stříb. proudnice Púd,PS12,8
5.9. 13.00 Hať (OP) TFA HAŤ MŽ,V,D TFA TFA,D
5.9. Pohár starosty KSH MSK MH Púm Pl
5.9. 9.00 Velké Albrechtice Pohárová soutěž MH Púm Pl
5.9. 13.00 Závišice Pohár obce Závišice, 23.r. MH Púm Pl
5.9. 15.00 Petřvald Mem. Františka Poláška, 40.r. MŽ,V Púd
5.9. 16.00 Závišice Pohár obce Závišice, 23.r. Púd NJL
5.9. 20.15 Hájov O Hájovský pohár, 16.r. MŽ,V Púd Vl
5.9. 20.30 Petřvald Pohár starosty SDH, 1.r. MH Púm
11.9. 20.30 Bítov Pohárová soutěž (noční) Púd
12.9. 8.30 Kopřivnice TFA Junior 2020 (13-18 let) MH,D TFA Vl
12.9. 8.30 Mniší Pohárová soutěž MH Púm,Šd,J60 FC
12.9. 10.30 Spálov Pohárová starostky obce, 22.r. MŽ,V Púd
12.9. 11.00 Jistebník Mem. Josefa Konečného, 30.r. Púd
12.9. 14.00 Libhošť Pohárová soutěž Púd NJL
13.9. 8.00 Bítov Pohárová soutěž MH Púm Pl
13.9. 9.00 Kopřivnice Pohár starosty SDH, 10.r. MH Púm Pl
13.9. 13.00 Kopřivnice Mem. Antonína Hykla, 7.r. Púd
19.9. 8.30 Lubojaty Pohárová soutěž MH Púm,Šm,J60 FC
19.9. 14.00 Studénka – Butovice Pohárová soutěž MH Púm Pl
19.9. 14.00 Lubina II. Pohár Větřkovské přehrady MŽ,V Púd NJL
13.6. 14.30 Mniší Kovok Cup MŽ,V Púd NJL
26.9. 8.00 Bílovec Pohárová soutěž MH ZPV,Šd FC
26.9. 9.00 Petřvald Malý železný hasič MH TFA Vl
26.9. 13.30 Vrchy Svatováclavská soutěž MŽ,PS8 Púd
26.9. 14.00 Kunčice p.O. (FM) Kunčická bečka Púd Vl
28.9. 14.00 Bordovice Bordovický hájek Púd
28.9. 14.00 Bartošovice uzavřená soutěž okrsku MŽ,MH Púd,Púm Vl
4.10. 14.00 Starojická Lhota ZPV MH ZPV Pl
budoucí ▼
28.11. 10.00 Závišice Halová soutěž, 1.r. MH Plamen Vl
9.12. 9.30 Lukavec Mikulášská soutěž Púd Vl

Zvyrazněné položky se týkají okrsku Starý Jičín.

Vysvětlivky

Kategorie Disciplíny Pravidla
MH … mladí hasiči
D … dorostenci(ky)
M … muži
Ž … ženy
V … veteráni
PS … disciplíny PS
Púd … požární útok PS
CTd … klasické disciplíny CTIF dospělých
Š … štafeta 4 x 100 m
J10 … běh jednotlivců na 100m s překážkami
Pl … disciplíny hry Plamen
Púm … požární útok Plamen
Uzl. … uzlování
PÚC … požární útok CTIF
ŠCT … štafeta CTIF
Šd … štafeta dvojic
Šm … štafeta 4 x 60 m
J60 … běh jednotlivců na 60 m s překážkami
ZPV … závod požárnické všestrannosti
TFA … Toughest Firefighter Alive
SHS … směrnice hasičských soutěží
CTm … disciplíny dle směrnic CTIF MH
PS … platná pravidla PS
CTd … CTIF dospělí
CTm … CTIF mládež
Pl … směrnice hry Plamen
… drobné úpravy
… rozsáhlé úpravy
E … pravidla extraligy
Vl … zcela vlastní pravidla
MSL … pravidla moravskoslezské ligy
NJL … pravidla novojičínské ligy
FC … Floriánek Cup
VCP … Velká cena Přerova
MSP … Moravskoslezský pohár

◄ Kalendář soutěží OSH 2019