Silvestrovský výlet na kopec v Hůrce

Letos jsme se již po čtvrté sešli u školky v Hůrce a vydali se na kopec, abychom si společně připili na konec roku 2019. Je pravda, že se připíjelo už cestou tam, ale o to víc nás hřála vidina nových zážitků roku 2020.

Na vrcholu jsme si vzájemně popřáli vše nejlepší do nového roku a vydali se zpět do Hůrky. Cestou dolů jsme byli svedeni do garáže k Hanouskům a poté se rozešli. V sále bývalé školy pak následovalo silvestrovské setkání, kde se společné hovory vedou až přes půlnoc.